NZOZ Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon

Aleje Jerozolimskie 123a (budynek Atlas Tower, dawne Millennium Plaza), 10 piętro 02-017 Warszawa E-mail: info@kardiofon.pl
Zarejestruj się online

Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej przychodni
+48 (22) 625-73-79

Rejestracja czynna: Rejestracja czynna: poniedziałek–piątek 8:00-19:00

Godziny otwarcia

 • Czynne: poniedziałek–piątek8:00-19:00

Kardiofon tworzy kadra wykwalifikowanych lekarzy kardiologów i kardiologów dziecięcych z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. W przypadku problemów z sercem ważny jest każdy dzień, dlatego w naszej przychodni szczególnie dbamy o szybką realizację wizyt. Mamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce nieinwazyjnej, co pozwala na wczesne wykrycie problemów kardiologicznych. Pracownia echokardiografii znajdująca się w Kardiofonie otrzymała “Akredytację klasy A” przyznawaną przez Sekcję Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W naszej pracowni echokardiografii wykonujemy badania EKG oraz ECHO SERCA (z funkcją Dopplera) dorosłych i dla dzieci już od 1. dnia życia. Z oferty badań diagnostycznych warto wyróżnić badanie Holter EKG, rejestrację zaburzeń rytmu serca Event Holter, pakiety badań laboratoryjnych.

Usługi w przychodni

 • DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA

  PUNKT POBRAŃ

  Punkt pobrań tylko dla osób pełnoletnich czynny pn. – pt. od 8:00 do 12:00
 • USŁUGI PRYWATNE

 • GABINET ZABIEGOWY

  Analiza tkanki tłuszczowej

  Pomiar i analiza tkanki tłuszczowej - wykonywane są za pomocą profesjonalnego Analizatora Tłuszczu Trzewnego, który mierzy: tkankę tłuszczową na brzuchu, tułowiu oraz obwód talii za pomocą najnowszej, nieinwazyjnej, technologii BIA.

  Echo serca z konsultacją kardiologiczną

  Echokardiografia - podgląd mięśnia sercowego aparatem USG, który pozwala zanalizować i ocenić budową oraz funkcję serca poprzez: pomiar objętości, grubości oraz kurczliwości ścian serca.

  EKG wysiłkowe

  Badanie przeprowadzane jest na specjalniej bieżni i umożliwia ocenę wydolność układu krążenia przy jednoczesnym monitorowaniu zapisu EKG oraz kontroli ciśnienia tętniczego.

  EKG z opisem

  12-odprowadzeniowe, spoczynkowe badanie EKG; pacjent natychmiast otrzymuje opis badania, dzięki naszej współpracy z Centrum Telemedycznym Telemedycyny Polskiej, gdzie odbywają się całodobowe dyżury lekarzy.

  Event Holter dla dorosłych

  Ciągłe rejestrowanie zaburzeń rytmu pracy serca; zapis jest rejestrowany podczas codziennej aktywności pacjenta. Pacjent samodzielnie zaznacza moment, gdy odczuwa dolegliwości kardiologiczne, poprzez wciśnięcie przycisku.

  Holter ciśnieniowy (ABPM)

  Pacjentowi zakłada się zestaw do całodobowej rejestracji ciśnienia tętniczego. Zarejestrowane wyniki są analizowane poprzez spacjalne oprogramowanie i oceniane przez lekarza.

  Holter EKG

  Badanie polega na rejestrowaniu zaburzeń rytmu serca w celu szczegółowej analizy i diagnostyki. Zapis jest rejestrowany przez 24 godziny na dobę.

  Ocena ukrwienia kończyn dolnych (kostka-ramię/ABI)

  Wskaźnik „kostka-ramię” pomaga nieinwazyjnie i skutecznie oszacować ryzyko chorób układu naczyniowego.

  Pakiet Kardio Premium – screening kardiologiczny

  Screening kardiologiczny - kompleksowe badania, które pozwolą dokładnie ocenić stan serca: echo serca, ekg spoczynkowe, ekg wysiłkowe, badanie ABI (kostka-ramię), morfologia – profil kardiologiczny, pulsoksymetria, analiza składu

Zobacz naszą przychodnię

NZOZ Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
NZOZ Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
NZOZ Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon