uzaleznienie od zolpidemu chorej na SM i EPI

Witam jakie moga byc objawy odstawienne tego leku?????? moze majaczyc???? opowiadac bzdury itd??? moze cos stac sie w glowe od tego?????

dr n. med. Maciej Świtoński

Zolpidem sam w sobie może wywoływać rozliczne zaburzenia w zakresie ośrodkowego układu nerwowego. Czy odstawienie leku może powodować powyższe objawy niepożądane? Proszę zadać to pytanie neurologowi. Jako chirurg nie praktykuję neurologii.

dr n.  med. Maciej Świtoński

dr n. med. Maciej Świtoński

  • Specjalista chirurg
Ten lekarz udzielił 3315 porad

Od wielu lat upowszechnia wiedzę medyczną i zdrowy tryb życia. Autor telewizyjnych programów medycznych: Wyprzedzić chorobę, Co w brzuchu piszczy, Lekarz jedynki, Aleja Gwiazd na L-4. Odpowiada na pytania z zakresu chirurgii, schorzeń jamy brzusznej (żołądek, jelito grube), proktologii, niewydolności żylnej, ogólnomedyczne.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.