Szanse na ciąze?

Witam, stosunek odbył się w sobote (10.11) nad ranem, w prezerwatywie, chłopak nie doszedł ale wytworzył preejakulat a prezerwatywa trochę się zsuneła (czubek penisa był zasłonięty) poczułam ze coś spływa w strone tyłka, nie wiem czy to moja wina czy preejakulat. Dziś (13.11) ok 16 zażyłam tabletke Ellaone do 120h. Czy jest szansa na ciąże? Kiedy wykonać test? Ostatni okres 29.10 a cykl trwa 26-30 dni.

dr n. med. Maciej Świtoński

Nie zwróciła Pani uwagi, że swoje pytanie kieruje do chirurga. Najlepiej jest skontaktować się ze swoim ginekologiem. Czy zaszła Pani w ciążę o tym będzie wiadomo, gdy krwawienie miesięczne nie pojawi się o czasie a wykonany test będzie dodatni. Sądząc z listu szanse na powyższą konsekwencję są raczej małe.

dr n.  med. Maciej Świtoński

dr n. med. Maciej Świtoński

  • Specjalista chirurg
Ten lekarz udzielił 3475 porad

Od wielu lat upowszechnia wiedzę medyczną i zdrowy tryb życia. Autor telewizyjnych programów medycznych: Wyprzedzić chorobę, Co w brzuchu piszczy, Lekarz jedynki, Aleja Gwiazd na L-4. Odpowiada na pytania z zakresu chirurgii, schorzeń jamy brzusznej (żołądek, jelito grube), proktologii, niewydolności żylnej, ogólnomedyczne.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.