Plamienia kontaktowe (kontynuacja )

Mam 40 lat.Ciąża 1 bliźniacza, miałam cięcie cesarskie. Cytologia cienkowarstwowa (LBC) ocena cytologiczna w/g systemu Bethesda 1.rozmaz nadaje się do oceny warunkowo brak komórek z kanału szyjki 2.Obraz cytologiczny w granicach normy nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. Rozpoznanie histopatologiczne 1.Fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy z metaplazja plaskonablonkową 2.Hyperplazja prosta endometrium, bez atypii. W USG wszystko dobrze .Dlatego martwię się o te plamienia kontaktowe .Napisałam wszystko o co pan pytał .Dziękuję z góry za odpowiedź

dr n. med. Piotr Siwek

No to mamy sytuację patową. Ma Pani konkretne dolegliwości, a z drugiej strony prawidłowe wyniki wszystkich badań. Obawiam się, że nic na odległość nie doradzę.

dr n.  med. Piotr Siwek

dr n. med. Piotr Siwek

  • Ginekolog, położnik
Ten lekarz udzielił 4714 porad

Wysokiej klasy fachowiec, doktor nauk medycznych i praktyk cieszący się dobrą opinią wśród pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem i położnikiem z Bydgoszczy. Pracuje w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Odpowiada na pytania z zakresu patologii szyjki macicy, cytologii, interpretacji wyników, antykoncepcji, ciąży, porodu, połogu oraz inne dotyczące ginekologii i położnictwa.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.