Ozdobna muszelka w odbycie

Świat Zdrowia NASZE PRZYCHODNIE BEZPŁATNE PORADY EKSPERTÓW Drogi Panie Doktorze: Mam duży, nietypowy i wstydliwy problem natury ginekologicznej (?). Mam 18 lat. Dnia 13.06 włożył mi kolega w odbyt ozdobna muszle... Nie bylam w stanie go wyciągnąć i tkwi tam do dzisiaj. Jest głęboko i przez pochwę z ledwością można go wyczuć palcem. Co Pan poradzi? Sądzi Pan, że będzie się dało w łatwy sposob to wyciągnąć? Sama Z góry z serca dziękuję za odpowie dź! [To nie jest prowokacja, naprawdę zależy mi na jakiejkolwiek poradzie, chyba może sobie Pan wyobrazić jak bardzo wstydliwy jest to problem

dr n. med. Maciej Świtoński

Trzeba niezwłocznie udać się do SOR szpitala w którym znajduje się oddział chirurgii. Ciało obce musi być niezwłocznie usunięte! Będzie to wykonane w krótkim znieczuleniu dożylnym na sali operacyjnej. Dalsze przebywanie owej muszli w odbytnicy grozi poważnymi powikłaniami z perforacją odbytnicy włącznie!

dr n.  med. Maciej Świtoński

dr n. med. Maciej Świtoński

  • Specjalista chirurg
Ten lekarz udzielił 3371 porad

Od wielu lat upowszechnia wiedzę medyczną i zdrowy tryb życia. Autor telewizyjnych programów medycznych: Wyprzedzić chorobę, Co w brzuchu piszczy, Lekarz jedynki, Aleja Gwiazd na L-4. Odpowiada na pytania z zakresu chirurgii, schorzeń jamy brzusznej (żołądek, jelito grube), proktologii, niewydolności żylnej, ogólnomedyczne.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.