Interpretacja wyników

Panie doktorze powtorzylam badanie na krew utajona w kale-wynik ujemny, czyżby rzeczywiscie moesiaczka zafalszowala wynik poprzednim razem? Dodatkowo zleconą miałam rowniez morfologii i tu proszę o interpretacje:neutrofile tys/μ| :1,72 (co wg norm podanych jest zanizone), neutrofile %: 39,6. Limfocyty %; 44,00, Monocyty %: 15,00 , eozynofile%:0,7. Reszta parametrow mieści sie z podanych normach . I pewnie by mnie to w żaden sposob nie niepokoilo gdyby nie to ze trzy ostatmie podane przeze mnie parametry z każdą morfologia (przez półtora roku robiłam 3 razy) się zaostrzaja, tzn. Monocyty wzrastają, Limfocyty podobnie, eozynofile spadają. Po raz pierwszy mam obnizone neutrofile. Co Pan o tym myśli?

dr n. med. Maciej Świtoński

Nie mogę nic myśleć nie badając Pani. Proszę wyniki tych badań okazać lekarzowi POZ, który zadecyduje, czy istnieją wskazania do jakiejkolwiek dalszej diagnostyki

dr n.  med. Maciej Świtoński

dr n. med. Maciej Świtoński

  • Specjalista chirurg
Ten lekarz udzielił 3337 porad

Od wielu lat upowszechnia wiedzę medyczną i zdrowy tryb życia. Autor telewizyjnych programów medycznych: Wyprzedzić chorobę, Co w brzuchu piszczy, Lekarz jedynki, Aleja Gwiazd na L-4. Odpowiada na pytania z zakresu chirurgii, schorzeń jamy brzusznej (żołądek, jelito grube), proktologii, niewydolności żylnej, ogólnomedyczne.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.