boli mnie w prawym boku

Dobry wieczor mam male pytanie od 3 dni boli mnie w prawym boku ten bol ciagnie sie do pachwiny az po krzyz czy to moze byc zapalenie przydatkow prosze o pomoc

dr n. med. Piotr Siwek

Tak. Może to być zapalenie przydatków, choć jest to mało prawdopodobne ze względu na jednostronność bólu. Może to też być zapalenie wyrostka, kamień w moczowodzie, skręt jelita , niedrożność, skręcona torbiel jajnika, ropniak jajowodu i ... dziesiątki innych powodów. Dziewczyno! W takim wypadku pomocy szukaj w gabinecie lekarskim, a nie w internecie, bo bez zbadania nikt mądry nic nie rozpozna,a  zwłaszcza nie włączy skutecznego leczenia.

dr n.  med. Piotr Siwek

dr n. med. Piotr Siwek

  • Ginekolog, położnik
Ten lekarz udzielił 4773 porad

Wysokiej klasy fachowiec, doktor nauk medycznych i praktyk cieszący się dobrą opinią wśród pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem i położnikiem z Bydgoszczy. Pracuje w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Odpowiada na pytania z zakresu patologii szyjki macicy, cytologii, interpretacji wyników, antykoncepcji, ciąży, porodu, połogu oraz inne dotyczące ginekologii i położnictwa.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.