Bole miesiączki

Witam ma problem z miesiączką to znaczy chodzi o to ze mam przez 2 dni obfita aż ze skrzepami później mam 2 dni przerwy czyli nic nie wyleci podpaska jest sucha i znowu jest przez 2 dni ale już słabsza a przy tym w tych pierwszych dniach okresu boli mnie krocze jak by miał mi bo ktoś wyrwać nanamiałamjgorzej jest ze nie mogę długo stać na nogach bo czuje jak by chciała ze mnie wyjść i muszę iść usiąść na parę minut miałam zabieg bo obniżyła mi się macica (urodziłam 4 dzieci 3 jest po roku a 4 trzy lata później) trochę martwi mnie to bo nawet nie wiem jak z mężem współżycie bo te miesiączki są z przerwami

dr n. med. Piotr Siwek

Bezwzględnie konieczna jest wizyta u ginekologa. Proszę jej nie odkładać w czasie! Żadnego z Pani problemów nie da się rozwiązać przez internet!

dr n.  med. Piotr Siwek

dr n. med. Piotr Siwek

  • Ginekolog, położnik
Ten lekarz udzielił 4751 porad

Wysokiej klasy fachowiec, doktor nauk medycznych i praktyk cieszący się dobrą opinią wśród pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem i położnikiem z Bydgoszczy. Pracuje w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Odpowiada na pytania z zakresu patologii szyjki macicy, cytologii, interpretacji wyników, antykoncepcji, ciąży, porodu, połogu oraz inne dotyczące ginekologii i położnictwa.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.