Ból pod zebrem

Witam. Piasalam jakiś czas temu z problemem klucia z lewej strony brzucha: w boku lub pod zebrem, podstawowe badania: krew i usg nie wykazały żadnych zmian, zrobiłam wiec tomograf który zalecił mi gastrolog. Tez wszystko w porządku. Ból nadal sie pojawia , i tu moje pytanie : chyba mało mozliwe ze dolegliwości sa od żołądka? Tym bardziej ze nie mam żadnych innych zolodkowych objawów ? Czy możliwe ze to na tle nerwowym lub po prostu tak mam? Nie chce już chodzic po lekarzach, tym bardziej ze tk nic nie wykazalo.....

dr n. med. Maciej Świtoński

Przy braku zmian patologicznych w badaniach obrazowych oraz przy tak niespecyficznym wywiadzie chorobowym możne rozpoznać cechy zespołu o podłożu neurologiczno - psychogennym.

dr n.  med. Maciej Świtoński

dr n. med. Maciej Świtoński

  • Specjalista chirurg
Ten lekarz udzielił 3448 porad

Od wielu lat upowszechnia wiedzę medyczną i zdrowy tryb życia. Autor telewizyjnych programów medycznych: Wyprzedzić chorobę, Co w brzuchu piszczy, Lekarz jedynki, Aleja Gwiazd na L-4. Odpowiada na pytania z zakresu chirurgii, schorzeń jamy brzusznej (żołądek, jelito grube), proktologii, niewydolności żylnej, ogólnomedyczne.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.