Aseksualna u ginekologa

Panie Doktorze, jestem kobietą aseksualną. Nigdy nie współżyłam. Mam stałego ginekologa. Regularnie się badam, bo od lat mam problemy z torbielami jajników. Jestem po trzydziestce. Widzę, że mojemu lekarzowi zależy na mojej ciąży. Mi samej także, bo marzę o dziecku, ale niestety wiem, że tego nie zrealizuję. Tym bardziej bolą mnie pytania "kiedy". Nie wiem co mam robić. Czy powiedzieć lekarzowi o aseksualności? Co jeśli nie będzie chciał już mnie leczyć? Proszę o odpowiedź.

dr n. med. Piotr Siwek

Podstawową zasadą w kontaktach Lekarz - pacjent jest pełna szczerość. Proszę otwarcie mówic o wszystkim, bo ma to znaczenie.

dr n.  med. Piotr Siwek

dr n. med. Piotr Siwek

  • Ginekolog, położnik
Ten lekarz udzielił 4775 porad

Wysokiej klasy fachowiec, doktor nauk medycznych i praktyk cieszący się dobrą opinią wśród pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem i położnikiem z Bydgoszczy. Pracuje w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Odpowiada na pytania z zakresu patologii szyjki macicy, cytologii, interpretacji wyników, antykoncepcji, ciąży, porodu, połogu oraz inne dotyczące ginekologii i położnictwa.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.