Targi Rehabilitacja

24 Międzynarodowe Tragi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi to co roczna prestiżowa impreza branżowa. Termin tegorocznych targów to 22-24 września.

Targi REHABILITACJA to pokaz nadchodzących trendów, unikalnych produktów i światowych liderów. Przegląd i możliwość testowania najnowszego sprzętu dedykowanego profilaktyce i diagnostyce rehabilitacyjnej, prezentacja nowatorskich terapii z użyciem nowych technologii, konferencje naukowe prowadzone przez światowej sławy prelegentów, warsztaty nowoczesnych metod terapeutycznych, spotkania towarzystw naukowych, prelekcje dla rodziców.

Wśród tegorocznych wydarzeń targowych znajduję się konferencja dotycząca wykorzystania komórek macierzystych w rehabilitacji i ortopedii, cykl warsztatów i spotkań dedykowany medycynie sportowej m.in. biomechanika stawu skokowego w sporcie
i rekreacji ruchowej, zastosowanie masażu tkanek głębokich przy kontuzjach biegaczy. Planowane są także spotkania dotyczące przyszłości specjalizacji fizjoterapii prowadzone przez krajowego konsultanta w dziedzinie fizjoterapii. Ponadto w programie certyfikowane kursy, spotkania specjalistów z branży oraz scena prezentacji targowych.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym programem targów na stronie www.interservis.pl

Autor:

Komentarze