Smaczny i szybki detoks. Pietruszkowy koktajl odchudzający

Koktajl z zielonej pietruszki pomoże spalić więcej kalorii, oczyści organizm z toksyn i uzupełni braki cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Efekty spożywania tego napoju widać bardzo szybki. Poczujemy się lżej. Będziemy mieli więcej energii, a waga będzie spadać.Przygotowanie koktajlu z pietruszki jest bardzo proste. Warzywa posiekaj i połącz za pomocą blendera, dodaj sok z cytryny i wodę, a następnie ponownie zmiksuj. Przelej do szklanki i wypij.


Składniki koktajlu:

duży pęczek natki pietruszki

1 mały ogórek lub średniej wielkości zieloną papryka

1 cytryna

1 szklanka wody


Zobacz także: Sprawdź swoje BMI


Dla uzyskania najlepszych efektów warto pić ten napój każdego ranka na czczo przez 3-5 dni, a następnie zrobić 10-dniową przerwę. W zależności od potrzeb można powtórzyć kurację. Nie należy przeprowadzać jej jednak częściej niż raz na pół roku.


Zobacz także: Czas na detoks


Koktajl pomoże spalić więcej kalorii, oczyści organizm z toksyn i uzupełni braki cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Należy też pamiętać o jednoczesnym wyeliminowaniu produktów przetworzonych i żywności o wysokiej zawartości cukru oraz o piciu optymalnej ilość wody i codziennej dawce ruchu.

Autor: Redakcja

Komentarze