Konferencja - z sercem o sercu

Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2013 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy" w listopadzie w Krakowie.

15 i 16 listopada tego roku w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa „Kardiologia Prewencyjna 2013 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy". Będzie to już szósta edycja Konferencji Naukowej organizowanej przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tegoroczna Konferencja Naukowa będzie doskonałą okazją omówienia najnowszych doniesień z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. 

 

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli najlepsi polscy eksperci, a w programie Konferencji znajdą się prezentacje najnowszych wyników dużych, polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Wykładowcy Konferencji w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany i wytyczne w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia oraz wyjaśnią w jaki sposób pod ich wpływem powinna zmienić się nasza codzienna praktyka. Konferencja Naukowa Kardiologia Prewencyjna to spotkanie multidyscyplinarne, skierowane nie tylko do kardiologów oraz kardiochirurgów, ale także lekarzy innych specjalności, zatem z pewnością nie zabraknie okazji do ciekawych dyskusji. 

 

Zapraszamy do rejestracji oraz zgłaszania streszczeń. Więcej szczegółów na stronie konferencji www.kadriologiaprewencyjna2013.pl.    

Autor: Świat Zdrowia

Komentarze