Internetowy katalog nagród 2011

Idea jest prosta – zbieraj punkty, klikaj i … zgarniaj nagrody.

Idea jest prosta – zbieraj punkty, klikaj i … zgarniaj nagrody.

Krok pierwszy – karta

Żeby stać się szczęśliwym posiadaczem karty Klubu Stałego Klienta wystarczy poprosić o nią, w którejś z aptek Świat Zdrowia. I już! Wystarczy pokazywać kartę przy każdym zakupie w tej samej aptece i zbierać punkty. Za każde wydane 5 zł naliczany jest 1 punkt. Im więcej punktów, tym cenniejsze nagrody.


Krok drugi – nagrody

Aby wybrać dla siebie nagrody skorzystaj z papierowej wersji katalogu dostępnej w aptece lub z jego wersji elektronicznej. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Klub Stałego Klienta” w górnym menu. Za pomocą interaktywnego katalogu w spokoju i bez pośpiechu możesz przejrzeć wszystkie nagrody. Są one przyznawane już od 19 punktów!

Klikając w ikonkę „Dodaj do listy” sumujesz w koszyku swoje nagrody i liczbę punktów. Dzięki temu nie musisz trudzić się i samemu wszystkiego zliczać; nasz kalkulator robi to za Ciebie. Ułożoną listę możesz wydrukować i w swojej aptece pokazać ją farmaceucie, aby wymienić punkty na nagrody. Dzięki internetowemu katalogowi nagród oszczędzasz czas i dokładnie wiesz, co wybierasz.

Życzymy dobrych wyborów i radości z nagród.

Autor: Świat Zdrowia