plamienie a miesiączka

Panie Doktorze, w każdym miesiącu miesiączkę poprzedza u mnie delikatne plamienie dzień wcześniej. Od którego dnia liczyć cykl? czy ma to duże znaczenie? Proszę o odpowiedź.

Pominięta

Witam, Wczoraj o 21:30 Powinnam przyjąć tabletkę numer 22 (biorę 24+4) przyjęłam ją dzisiaj rano o 11:20 . Wieczorem wezmę już normalnie 23 tabletkę jutro 24 A potem zrobię 4 dni przerwy czyli tabletki placebo i rozpocznę nowe opakowanie. Przez 7 dni nowego opakowania będę dodatkowo się zabezpieczać. Tabletki biorę 4 miesiąc. Czy będzie dobrze? Będzie zachowana ochrona? Chciałabym uniknąć brania dwóch opakowań bez przerwy. Błagam proszę o pomoc... dodatkowy Problem w tym że do ginekologa idę w czwartek bo był na zwolnieniu. I wtedy dostane opakowania nowe i zgodnie z moim schematem wezmę w czwartek tabletkę jak zwykle z nowego opakowania. jeden raz taka sytuacja mi się zdarzyło... czy wyjątkowo mogę wybrać do końca i zrobić 4 dni przerwy i później zacząć nowe opakowanie...

niepłodność

Panie Doktorze, czy kobieta jest lub może być winna wystąpieniu niepłodności? Jeśli tak, to dlaczego? Od czterech lat nie mogę zajść w ciążę. Nie ma przyczyny... Kilka dni temu partner powiedział, że to moja wina, bo może kiedyś zrobiłam coś, co mi teraz to uniemożliwia. Potem przepraszał, ale tamte słowa mam ciągle w głowie.

Zamiana tabletek z cyprest na diane

Witam, biorę tabletki cyprest ale mam już ostatnie opakowanie i w aptece kupiłam 6 opakowań diane gdyż nie było na stanie cyprest. Czy mogę je brać mimo że mają taki sam skład jak w aptece mi powiedziano?

spożycie kiełbasek - dziękuję

Panie Doktorze, dziękuję. Jeszcze trochę i bym zwariowała :)

spożycie kiełbasek

Panie Doktorze, bardzo uważam na to, co daję do jedzenia. Tymczasem mój syn kupił wczoraj w sklepie Frankfurterki Henryk Kania. Zjadł je w szkole. Na opakowaniu napisane wędlina wieprzowo-wołowa, wędzona. Spożyć po obróbce cieplnej. Syn zjadł je bez takiej obróbki. Czy coś mu grozi po spożyciu takich kiełbasek? Wścieklizna? Proszę o odpowiedź.

ważność leku

Proszę o wiadomość czy zioła Btitnera Pervivo można pić po terminie ważności? Proszę o odpowiedz, łączę pozdrowienia mój maile iwonaszyma@o2.pl

{[ advice.title ]}

{[ advice.question ]}

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.