moja mama jest po chemii spóchł jej brzuch i ma tylko 70 krwinek czerwonych ma pilne wezwanie na hematologię

Co to oznacza?

wynik badania histopatologicznego po abrazji

wynik badania! Prawidłowe endocervix ,drobne fragmenty endometrium,podscielisko,metaplazja płaskonabłonkowa.Proszę o interpretacje wyniku.

LSIL

Zrobiony wynik cytologii i wyszło LSIL. W poniedziałek szpital i bardzo się boję bo nawet nikt nie poinformował mnie co będę miała robione.Mam być nad czczo .Czy ewentualnie biorąc wycinek jest to w znieczuleniu? Jak długo trwa?Czy to RAK?

Hpv u menszczyzny

Dzień dobry czy mozna wymrozic chłychcine przy odbycie samemu bo mialem zabieg w uk i lekaż wypalił nie dokladnie i narosl jest cały czas i sie powieksza a on kase wzial jest nie duza czy sa jakies masci wogule aby zapobiegac powstawaniu nowych ?

Zdjęcie

Jestem po usunięciu tarczycy a mam jakilka w chorobie graversa-basedowa nadczynność ciepły jestem nawet gorący ręce bolą kołatanie serca stres jestem rok po operacji mam eutyrox 100 w niedziele 125 tsh w normie

mięśniaki

Dzień dobry, proszę o poradę .Stwierdzono u mnie mięśniaka macicy-6,6x4x5,8.Mam 50 lat. Nie mam żadnych dolegliwości.Lekarz zalecił wizytę za 6 miesięcy .Zasugerował,że mięśniak nie będzie powiększał się,a istnieje możliwość,że ze zbliżającą się menopauzą może się zmniejszyć. Czy taka sytuacja jest możliwa?

cytologia

AI BII CIII 1a ASC-US może sie powtórze z zapytaniem poprzedniczki jednak proszę o komentarz wyniku który otrzymałam po ostatnim badaniu czy to jest kierunek rakowy czy po prostu mus bardziej i częsciej na kontrole się pojawiac jak do tej pory wykonywałam cytologie co rok i było OK a dziś hmm...dziekuje za kontakt....

{[ advice.title ]}

{[ advice.question ]}

dr n.  med. Piotr Siwek

dr n. med. Piotr Siwek

  • Ginekolog, położnik
Ten lekarz udzielił 4370 porad

Wysokiej klasy fachowiec, doktor nauk medycznych i praktyk cieszący się dobrą opinią wśród pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem i położnikiem z Bydgoszczy. Pracuje w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Odpowiada na pytania z zakresu patologii szyjki macicy, cytologii, interpretacji wyników, antykoncepcji, ciąży, porodu, połogu oraz inne dotyczące ginekologii i położnictwa.

cukrzyca

Czy grozi Ci cukrzyca?

Dowiedz się więcej
bmi

Sprawdź swoje BMI

Sprawdź
zawał serca

Test ryzyka zawału

Jesteś w obszarze ryzyka?

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.